Plaats HIER een bericht in ons gastenboek
Verzenden is gratis in NL vanaf € 75.-
De Minelab Safari behoort met de unieke muti frequentie technologie zonder twijfel tot de allerbeste metaaldetector uit ons assortiment. Wij kunnen u met vele gevorderde en professionele zoekers in contact brengen die u kunnen verstellen dat deze techniek voor een zeer all-round hoge kwaliteit detector zorgt, waarmee u uw graafinspanningen zeer efficient en effectief zullen zijn.
De Minelab Safari is net als de E-Trac uitgerust met de FBS Technology. Minelab heeft een zwaar patent op deze zeer gewilde en succesvolle technologie en is dus de enige fabrikant die dit in haar metaaldetectors toe mag passen. FBS (Full Band Spectrum) betekent dat er niet 1 of 2 maar wel 28 frequenties tegelijk in de grond worden gestuurd. Waar detectors met 1 lage frequentie goed zijn in diep gelegen grotere objecten en detectors met 1 hoge frequentie zeer zuiver voor kleine ondiepe objecten, zijn de Minelab metaaldetectors met FBS goed op alle ondergronden voor alle mogelijke verborgen bodemvondsten!!!
De Safari heeft t.o.v. de E-Trac geen 'Smartfind-matrix' maar is vrijwel net zo krachtig met dezelfde 28cm widescan zoekschijf en net zo nauwkeurig in scheiding van kleine muntjes en rommel waar hij u niet naar zal vragen te graven.
Als u dus de kracht wilt van FBS maar niet de complexere weergave van de ijzer-geleidingsmatrix nodig heeft, is deze metaaldetector de ideale keuze voor u !
Wij bieden een zeer uitgebreide service en onze prijzen zijn vrijwel zonder uitzondering de laagste in Nederland. Wij vernemen graag uw reactie indien u dezelfde metaaldetector tegen dezelfde voorwaarden en met dezelfde accessoires elders goedkoper weet te vinden. Wij hebben dertig jaar ervaring op het gebied van metaaldetectie (metal detection) en kunnen u zowel telefonisch als in onze showroom in Uden (Noord-Brabant) van uitgebreid advies voorzien.
☎ VOOR VRAGEN / UITLEG !
Detector Plaza Uden 0413 - 25 95 97
✓ Alle A-merken en meer...
✓ Gratis verzonden vanaf €75
✓ Levering uit voorraad
✓ Verzending binnen 24 uur
✓ PostNL met Track & Trace
✓ Betaal veilig met iDEAL
✓ Ruim 40 jaar ervaring
✓ Uw metaaldetector inruilen
✓ Eigen Technische Dienst
Wij ruilen graag uw occasion in.
Klik hier voor occasion informatie.
Klik hier voor onze verhuur